Byrå 1700-tal

660714

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad med valnöt samt valnötsrot, beslag och lister i mässing, 3 lådor, höjd 80, 113x58 cm, nyckel finns

Sprickor, lagningar, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

5024071
12 000
5023855
11 000
5023604
10 500
5014906
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.