Sophie Södergren akvarell

660698

SOPHIE SÖDERGREN (1847-1923): torghandel, akvarell, signerad S.Södergren, 38x25 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Sophie Södergren akvarell

Budhistorik (25 bud)
5037591
5037589
1 900
5037588
1 800
5037587
1 700
5037586
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.