Arbetsstolar i skinn

660691

ARBETSSTOLAR, 1 par, 2000-tal, karmar och underrede i pulverlackerat stål, stomme klädd i ljust skinn, på hjultrissor i plast, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Arbetsstolar i skinn

Budhistorik (4 bud)

5019445
1 600
5014180
5012948
500
5011931

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.