1-par vägglampetter i gustaviansk stil

660690

VÄGGLAMPETTER, 1-par, gustaviansk stil, slutet av 1900-talet, träskuren dekor, bronserade, ljusarmar i mässing, mått ca 32x22 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor, Speglar

Monter 12

Budhistorik (17 bud)
5020694
1 400
5020242
1 300
5019785
5017400
5018900

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.