Vaser Rörstrand

660685

VASER, 2+1, 1800-talets senare del, Rörstrand, tryckt dekor, höjd ca 29 respektive 32 cm

Krackelerad glasyr, nagg

Keramik/Porslin

Monter 27

Vaser Rörstrand

Budhistorik (14 bud)
5021529
850
5021525
5021527
5021525
750
5021523
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.