1-par fåtöljer av Karl Erik Ekselius för JOC

660682

KARL-ERIK EKSELIUS, snurrfåtöljer, 1 par, JOC, 1960-tal, helklädda i skinn, djuphäftad rygg, etikettmärkta, höjd 46 cm

Bruksslitage, fläckar samt slitage på skinn, stötmärken vid sidorna

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Budhistorik

2019-07-08 kl 11:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.