Skulptur brons

660680

BYST, grönpatinerad brons, huvud av kvinnoansikte, monterad på sockel i marmor (portor), totalhöjd ca 49 cm

Lös mellan sockel, repor, sockel med nagg

Konst, Skulpturer

Skulptur brons

Budhistorik (10 bud)
5021397
5014659
5020102
5014659
950
5019827
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.