Skulptur brons

660679

SKULPTUR, mörkpatinerad brons, 1900-tal, sittande kvinna, längd 23, höjd 22 cm

Smärre slitage, dekorelement saknas

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Skulptur brons

Budhistorik (8 bud)
5021290
5021050
750
5021049
700
5019851
500
5012921
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.