Vägglampett senempire

660678

VÄGGLAMPETT, rokokostil, 1800-talets mitt, förgylld mässing, för tre ljus, höjd ca 65, bredd 47 cm

Senare kompleterade muttrar samt ljuspipor, saknar prismor vidljusmanschetter

Belysning, Vägglampor

Hylla 1

Vägglampett senempire

Budhistorik (2 bud)

5017434
5011430

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.