Sminkbord Grange

660673

SMINKBORD, 1900-talets mitt, spegel, senare bemålad teak, höjd ca 90 cm samt 130x46 cm

Senare bemålat, slitage, fläckar på spegel

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sminkbord Grange

Budhistorik (1 bud)

5021095
2019-07-08 17:50:20

2019-07-08 kl 17:53
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.