Snurrfåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

660662

SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal, klädsel i brunt skinn, förkromat underrede, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

660662 - Snurrfåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Snurrfåtölj

Budhistorik (1 bud)

5037137
2019-07-17 12:29:44

1 dag kvar
Avslutas 2019-07-18
21:00   (22:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.