Snurrfåtölj

660662

SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal, klädsel i brunt skinn, förkromat underrede, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Drottninggatan 36, Malmö

Snurrfåtölj

Budhistorik (3 bud)

5039499
450
5037137
5037137

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.