Snurrfåtöljer

660661

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, klädsel i brunt skinn, förkromat underrede, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Drottninggatan 36, Malmö

Snurrfåtöljer

Budhistorik (9 bud)
5038742
5036043
5035769
5035749
750
5035748
600

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.