Fåtöljer

660655

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets slut, förkromade underreden, lindade snörsitsar och ryggar i svart bemålning, bägge med sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer

Budhistorik (3 bud)

5019915
550
5019848
500
5018915

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.