Pendlar

660650

ARMATURER, 1 par, i form av pendlar, 1970-tal, koppar invändigt lackerade vita, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, funktionen garnetras ej

Belysning, Taklampor

Pendlar

Budhistorik (16 bud)
5023246
5022792
5023242
950
5022792
900
5023241
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.