Damarbetsbord gustavianskt 1700-tal

660649

DAMARBETSBORD, gustavianskt, fanerat med mahogny, låda i sargen med fackindelning, beslag i mässing, höjd ca 76,5, 49x41 cm

Skador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (8 bud)
5018846
5018845
3 400
5017692
2 400
5014594
5014126

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.