Hörnskåp

660645

HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, två sektioner, gråmålat, nyckel finns, höjd ca 180 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Hörnskåp

Budhistorik (1 bud)

5020649
2019-07-08 13:03:00

2019-07-08 kl 13:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.