Gräddkanna och sockerskål

660624

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, 2 dlr., silver, 1900-tal, nyrokokostil, importstämplar, höjd ca 10-12 cm, vikt ca 446 g

Slitage

Silver

Gräddkanna och sockerskål

Budhistorik (7 bud)
5016247
5021332
1 400
5016247
1 300
5021330
5016247

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.