Bruno Mathsson

660614

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Karin", Dux, 1970-/80-tal, underrede av förkromade stålrör på hjulfötter, sitthöjd ca 36 cm

Senare klädsel, slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 19

Bruno Mathsson

Budhistorik (28 bud)
5020611
7 200
5020613
7 200
5020611
7 000
5020612
6 800
5020611
6 600

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.