Floretter

660608

FLORETTER (5) samt dekorationssvärd, 1900-talets första hälft, längd ca 110 cm, järn, mässing, skinn

Alla ej kompletta, lösa delar, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Floretter

Budhistorik (3 bud)

5019534
550
5015077
500
5011774

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.