Birger Birger-Ericson oljemålning

660601

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Porträtt, signerad och daterad Birger -47, olja på pannå, ca 73x53 cm

Rum 20

Budhistorik (3 bud)

5021375
600
5021374
550
5021373
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.