Emy Wahlström vas brons

660598

EMY WAHLSTRÖM, vas, jugend, brons, Hugo Elmqvist gjuteri, signerad, genmbruten dekor, höjd ca 22 cm

Ytskador

Diverse, Metall

Emy Wahlström vas brons

Budhistorik (27 bud)
5023105
2 600
5023112
2 600
5023105
2 400
5023103
5023100

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.