Otte sköld oljemålning

660597

OTTE SKÖLD (1894-1958): Stockholmsmotiv, stämpelsignerad a tergo, olja på pannå, 53x64 cm

Tavelvagn 3

Otte sköld oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5022116
2 400
5021943
5021311
1 600
5021041
5017331

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.