Alvar Aalto Savoy

660591

ALVAR AALTO, (5), 3 vaser, skål, fat, "Savoy", Iittala, stämpelsignerade, höjd 3-16 cm

Mindre vas med nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Alvar Aalto Savoy

Budhistorik (21 bud)
5019115
1 600
5019035
5018630
1 400
5018001
1 300
5016802

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.