Philippe Starck bord

660590

PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, 190x90x73 cm

Skiva med hörnskador, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Philippe Starck bord

Budhistorik (1 bud)

5016833
2019-07-06 12:32:12
450

2019-07-07 kl 16:06
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.