Målningar Kina

660587

MÅLININGAR (7), Kina, 1800/1900-tal, figurer, målat på rispapper, ca 23x16 cm

Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland

Fläckar, mindre veck

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 9

Målningar Kina
Budhistorik (9 bud)
5024713
3 600
5024438
3 400
5016871
3 200
5016467
5016467

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.