Karmstol 1700-tal rokoko

660581

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, provinsarbete, vitmålad, sitthöjd 43, rygghöjd 100 cm

Kortade ben, senare bemålad, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstol 1700-tal rokoko

Budhistorik (4 bud)

5019400
5019178
5019399
5019178

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.