Rose-Marie Qvarfordt

660580

ROSE-MARIE QVARFORDT (född 1948): 'Viskning', monogramsignerad och daterad RMQ - 02, olja på duk, ca 34x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Rose-Marie Qvarfordt

Budhistorik (3 bud)

5030762
5022221
500
5022218

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.