Sven Lidberg oljemålning

660559

SVEN LIDBERG (1929-2009): ''Ute efter ved'', signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 36,5x17,5 cm

Fack 31

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5016067
5009735
5009734

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.