Fåtöljer med fotpall

660548

FÅTÖLJER med FOTPALL, 1 par, Art deco/Art decostil, betsat trä, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, repor och märken, nyare fotpallar

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtöljer med fotpall

Budhistorik (32 bud)
5038590
9 000
5038589
8 800
5035869
8 600
5038588
8 400
5035869
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.