Bordslampor i alabaster

660547

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, höjd ca 57 exkl lampsocklar

Slitage och nagg, lampsocklar något lösa

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor i alabaster

Budhistorik (13 bud)
5030741
950
5030366
900
5030739
900
5030366
850
5030738

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.