Solspegel

660546

SPEGEL, s k solspegel, 1900-tal, konvext spegelglas, radierande strålar, skuren i trä, bronserad, diameter ca 76 cm

Sliatge och smärre skador

Speglar

Rum 11

Solspegel

Budhistorik (7 bud)
5031070
1 400
5030603
1 300
5029787
5026232
5023237

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.