Svyr herrfickur i 14 k guld

660543

SVYR, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 20129, 205941, diameter 51 mm, vikt ca 82 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, sannolikt senare urverk, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Svyr herrfickur i 14 k guld

Budhistorik (4 bud)

5029768
5023192
2 800
5029767
2 800
5023192
2 600

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.