Oidentifierad konstnär oljemålning

660538

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Alplandskap med kor, olja på duk, ca 69x97 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
5031717
4 200
5031716
5031716
3 800
5031602
3 600
5030898
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.