Mindre kanna i nysilver

660536

KANNA, 1900-talets första hälft, art deco, nysilver, HF, Danmark, höjd ca 19 cm

Hänkel med smärre skador

Diverse, Metall

Mindre kanna i nysilver

Budhistorik (10 bud)
5030820
5025899
750
5030819
750
5025899
600
5030278
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.