Vitrinskåp

660534

VITRINSKÅP, 1900-tal, enligt uppgift Axel Hjalmar Frid, fanérad i mahogny med intarsiadekor, invändigt med hyllplan, höjd 120, 61x34 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Låda i underkant
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (4 bud)

5030733
5023837
5023835
600
5023832

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.