National kassaapparat,

660533

NATIONAL, kassaapparat, 1900-talets början, bestat trä, detaljer i vitmetall, höjd 54 cm

Skador, nyckel saknas

Diverse

Rum 7

National kassaapparat,

Budhistorik

2019-07-14 kl 14:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.