Vinkylare

660532

VINKYLARE / FLASKKYLARE, 1900-tal, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 49, 27x27 cm

Spirckor

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Vinkylare

Budhistorik (6 bud)
5030483
550
5030352
500
5029423
450
5028980
5022249

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.