Alois Wierer oljemålning

660530

ALOIS WIERER (Theckien, 1878-1945): "Dorfidyll", olja på pannå, signerad A.Wierer, ca 49x40 cm

Rum 6

Alois Wierer oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5025852
600
5030602
550
5025852
500
5030598
450
5025852

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.