Väggspegel rokokostil

660522

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, ca 112x69 cm

Speglar

Rum 22

Väggspegel rokokostil

Budhistorik (11 bud)
5031498
850
5031399
5031399
700
5031497
650
5031399
600

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.