Tore Hultcrantz oljemålning

660519

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Sittande dam, signerad och daterad Hultcrantz 57 (ristad signatur), olja på pannå, ca 64x53 cm

Fack 3

Tore Hultcrantz oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5029848
2019-07-13 18:36:12

2019-07-14 kl 12:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.