Ytterfoder

660517

YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, emaljfärger, höjd 21 cm

nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 2

Ytterfoder

Budhistorik (71 bud)
5031836
21 000
5031827
20 000
5031829
20 000
5031827
19 000
5031822
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.