Fåtölj Svenskt tenn

660516

SVENSKT TENN, fåtölj, 1980-tal, vit textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Svenskt Tenn

Fåtölj Svenskt tenn

Budhistorik (7 bud)
5031943
5 800
5032035
5 600
5031943
5 400
5026552
5 200
5026552
4 800

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.