Jack Grafström oljemålning

660507

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): "Vårt brödraskap", signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 100 x 100 cm

Konst, Nutida

Rum 9

Jack Grafström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5030348
5030344
900
5027498
750
5026871
5025042

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.