Marjatta Sarasalo oljemålning

660503

MARJATTA SARASALO (född 1930): "September", signerad och daterad Marjatta Sarasalo 84, olja på duk, ca 84x84 cm

Fack 54

Marjatta Sarasalo oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5030706
5 600
5030771
5 400
5030706
5 200
5030769
5 000
5030706
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.