Marint motiv 1800-tal

660502

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), "Forcera", kopia efter Herman af Sillén, daterad och signerad 1894, olja på pannå, 61x95 cm

Pannå med bucklor

Konst, Äldre måleri

Marint motiv 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
5032231
2 600
5024171
2 400
5024171
5032179
1 900
5024171
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.