Dagbädd 1950-tal

660498

DAGBÄDD, 1950-tal klädsel i rotting, lös kudde klädd i kretongtyget "Aralia" av Josef Frank, Svenskt Tenn, höjd ca 29, 170x70 cm

Slitage, ursprungligen sänggavel

Möbler, Soffor

Rum 12

Dagbädd 1950-tal

Budhistorik (6 bud)
5031764
5029084
2 800
5028642
2 600
5025733
5023299

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.