Figurin

660491

GUGLIEMO BRACONY (1900-tal) Läsande dam, signerad, lergods, höjd ca 38 cm, längd 26 cm

Spricka/skada

Keramik/Porslin

Rum 7

Figurin

Budhistorik

2019-07-14 kl 18:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.