Stolar Åry Stålmöbler

660489

ÅRY STÅLMÖBLER, stolar, 6 st, Örsjö, 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, sits och rygg fanérad i teak, etikettmärkning Åry Stålmöbler AB, sitthöjd 44 cm

Slitage, enstaka fanérbortfall

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar Åry Stålmöbler

Budhistorik (16 bud)
5031519
4 800
5031518
4 600
5031511
4 400
5031505
4 200
5031505

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.