Spjut Afrika

660488

SPJUT, 3 st., Afrika, 1900-tal, träskaft, längd ca 130-160 cm

Slitage

Vapen/Medaljer, Jaktutrustning, Etnografica

Spjut Afrika

Budhistorik (7 bud)
5022486
550
5022398
500
5022484
500
5022398
450
5022483

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.