Golvlampa

660484

GOLVLAMPA, 1950-tal, med pedestaler, svärtad skiva detaljer i mässing, höjd ca 150 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 9

Golvlampa

Budhistorik (18 bud)
5031729
3 600
5031579
3 400
5029753
3 200
5030142
5029753
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.